Registreer je hier voor een intieme Executive Roundtable Data & AI op woensdag 23 september in restaurant Arno, Gent.
Wat staat er op het menu? Een exclusieve lunch met een select gezelschap van C-level executives uit de manufacturing-, construction- en foodsectoren — en een stevige portie inzichten rond Data & AI!
Op het menu
Geen keynotes en geen “powerpoint to death” 😊 — we brengen een handvol executives samen uit deze sectoren om ervaringen uit te wisselen rond thema's die er vandaag écht toe doen:
- Hoe benutten toonaangevende bedrijven uit jullie sector het volledige potentieel van hun data?
- Welke rol speelt AI in het optimaliseren van operations, supply chain en sales?
- Hoe bouw je een schaalbare Data & AI-strategie?
De “table side” gesprekken worden gefaciliteerd en geanimeerd door experts van element61 en Databricks, maar de tafel is van u en uw peers.
Praktisch
Datum: woensdag 23 september 2026
Tijd: 12u00 – 15u00
Locatie: Restaurant Arno, Gent
Aantal plaatsen: beperkt — intimate setting by design
Gezien het exclusieve karakter van dit event is het aantal deelnemers bewust beperkt gehouden. We raden u aan uw deelname tijdig te bevestigen.